" مصاحبه با همسفر خانم سمانه
یکشنبه 13 دی 1394 ساعت 19:52 | نوشته ‌شده به دست همسفر زری | ( نظرات )
1- سلام لطفا خودتان را معرفی كنید؟

سلام دوستان سمانه هستم همسفر، مسافر من با بیش از 15 سال تخریب وارد كنگره شد  آنتی ایكس مصرفی OP، روش درمانDST، داروی درمان شربتOT، مدت سفر اول 10 ماه و 15 روز به راهنمایی آقای احمد جعفری و سركار خانم آنی كماندار اكنون 10 روز است كه آزاد و رها هستیم.

2- از چه زمانی متوجه مصرف مسافرتان شدید؟

من هیچ گاه مصرف مسافرم را ندیدم و حدود 10 سال قبل از زبان مادرم متوجه مصرف ایشان پدرم شدم.

 

3- چطور با كنگره آشنا شدید؟

من به خاطر اعتیاد همسرم اواخر شهریور 93 به یك مركز مشاوره خانواده مراجعه كردم كه مشاور خانواده كنگره را به من و همسرم معرفی كرد و حدود 5 ماه از سفر اول همسرم در كنگره می گذشت كه 2 بهمن 93 پدرم را برای مشاوره به كنگره آوردم.

 

4- كنگره 60 را چطور می بینید و چه چیز آن برای شما جذاب است؟

كنگره مكانی است كه اگر آموزش هایش را در زندگی مان كاربردی كنیم مطمئن هستم بر هر مانعی پیروزمندانه غلبه خواهیم كرد و در كنگره چگونه زیستن را فراهم می گیرم، و اینكه وادی ها در كنگره برایم بسیار جذاب است زیرا وادی ها راه و روش زندگی كردن را به ما می آموزند و وادی های كنگره نقش بسیار مهم و حیاتی در شناخت ما نسبت به خودمان دارد تمام آن ها روی مقوله انسان فرود می آیند و قوانین مربوط به زندگی انسان به دور از ضد ارزشها، ‌تعامل ما با زندگی و دیگران و خود هستی را برایمان بیان می كند.

 

5- از اینكه با ورود به كنگره به مسافرتان گفتند مواد مصرف كن چه حسی داشتید؟

من از همان لحظه ای كه به مسافرم گفتند مواد مصرف كن كمی تعجب كردم ولی چون فقط به درمان مسافرم فكر می كردم هر چه را كه در اتاق مشاوره گفتند با دل و جان پذیرفتم چون ایمان داشتم اگر اگر دیگری توانسته پس مسافر من هم می تواند.

 

6- آیا قبل از آشنایی با كنگره برای رهایی مسافران از دام اعتیاد كاری كردید؟

واقعیتش این است كه مسافر من یك بار در NA به صورت سقوط آزاد اقدام كرده بودند.

 

7- احساس خودتان را در روز رهایی مسافرتن بیان كنید؟

باید اقرار كنم كه پدرم خیلی بر گردن من حق داشت و آرزویم رهایی پدرم بود و روز رهایی پدرم یكی از بركات بی نظیر خداوند در زندگی ام با حیات دوباره پدرم جاری شد و انفجاری از خوبی خداوند را در روز رهایی پدرم با تمام وجود حس كردم.

 

8- وظیفه خود را به عنوان یك رهجوی برای آموزش گرفتن در كنگره و ل‍ژیون بیان كنید؟

ایمان قوی به آموزشهای كنگره و این كه از قوانین سرپیچی نكنیم و این كه برای تغییر زندگی مان پذیرفتن تمام مسئولیت های زندگی من است و قرار نیست به عنوان یك رهجو كارهای عجیب و غریب انجام دهیم بلكه فقط كافی است قدم های كوچك ولی متوالی را براریم و فرمانبردار خوب یباشیم.

 

9- نظرتان را در مورد نشریات و آموزش های كنگره بگویید و چه قدر از آن ها را استفاده می كنید؟

به عقیده من مكتوبات و نشریات و آموزش های كنگره بسیار حائز اهمیت است زیرا بدون جهان بینی به آیامش نمی رسم و این آموزش ها به صورت سی دی و نشریات به ما انتقال داده می شود و من باید از این نعمت نهایت بهره را ببرم و استفاده كنم و نشریات كنگره كمك بزرگی در زندگی ام برای رسیدن به آرامش كرد و مرا از تاریكی ها به سمت روشنایی ها حركت داد.

 

10- با وجود یك مصرف كننده در زندگی تخریبهایی كه روی شما و خانواده تان اتفاق افتاده را بگویید؟

حقیقتا من حتی بك بار مصرف پدرم را ندیدم و هیچ گاه در زندگی مان پدرم برای ما هیچ تخریبی به وجود نیاورد ولی تمام نگرانی من این بود كه پدرم به خودش داشت تخریب وارد می كرد و این برایم بسیر سخت بود كه عزیزترین شخص زندگی ام با مصرف مواد به جسم خودش داشت آسیب می رساند.11- نظرتان در مورد روش DST و داروی OT چیست؟

من خدا رو شکر می کنم که OT  و روش DST را در اختیار مسافران ما به درمان و رهایی برسند و روش DST و شربت OT باعث شد مصرف مواد مسافرم کنترل شود و به درمان قطعی و تعادل رسید.


12- تا چه اندازه به عنوان یک همسفر موفق بودید چه تغییراتی در درونتان رخ داده؛ آیا به تعادل رسیده اید؟

من سعی می کنم به عنوان یک همسفر با اطمینان و تفکر گام بردارم و صبر را سرلوحه سفرم قرار دادم و در سفر اول مسافرم هر کسی که در بیرون از کنگره از محال بودن درمان مسافرم سخن می گفت در مقابلشان ناشنوا بودم و به کنگره ایمان قوی داشتم و مطمئن بودم با کمی صبر و بردباری و با شجاعت و دنبال کردن اهدافم رویایم، که درمان مسافرم بود برایم محقق می شود و این باور من باعث ارتقا من و مسافرم شد.


13- چه پیامی برای دیگر همسفران دارید؟

آرامش را در پرتو آگاهی های کنگره ببینیم و به رویاهایمان وفادار باشیم، سپاسگزار باشیم، با قامتی استوار گام برداریم و انتخاب درستی در پیش داشته باشیم تا فرصت مناسب پیدا شود تا تغییر در زندگی مان رخ دهد و فراموش نشود سفر در کنگره کمی بردباری و صبر و ایمان می طلبد اما ارزش انتظار را دارد و سعادت بی‌شک بزرگترین اتفاق زندگی‌مان در کنگره خواهد بود که برایمان رقم خورده است.


14- کلام آخر؟

از جناب آقای مهندس بنیان کنگره و خانواده محترمشان که حیات دوباره به مسافرانمان بخشیده اند تشکر می کنم و از راهنمای مسافرم آقای احمد جعفری و راهنمای عزیز خودم سرکار خانم آنی کماندار که نیروی حرکت را در من به وجود آوردند و من و مسافرم را از عمق تاریکی به سمت روشنایی حرکت دادند سپاسگزارم.گفتگو؛ همسفر زری لژیون خانم عزت
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مصاحبه،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر وفا یکشنبه 27 دی 1394 12:42
خانم سمانه سپاس از مطلب آموزنده شما و
خدا قوت.
همسفر حدیثه پنجشنبه 17 دی 1394 16:32
خداقوت و آرزوی موفقیت برای شما
وحید سه شنبه 15 دی 1394 22:53
خانم سمانه صحبت های زیبایی بود. خانم زری خدا قوت مصاحبه جالب و خوبی بود.خدا قوت و موفق باشید.
همسفر سپیده سه شنبه 15 دی 1394 11:19
با سلام ،
سرکار خانم سمانه عرض تبریک برای رهایی و آرزوی موفقیت همراه با آرامش برای شما در کنار خانواده ...
خداقوت و تشکر از سرکار خانم زری

با احترام ، همسفر سپیده
همسفر زهرا دوشنبه 14 دی 1394 08:24
خانم زری خدا قوت و خانم سمانه عزیز امیدوارم در جایگاه های بالاتری شما را ببینیم و در تمام مراحل زندگی موفق باشید.
همسفر محمد دوشنبه 14 دی 1394 08:22
خداقوت به خانم زری و خانم سمانه
همسفرفخری دوشنبه 14 دی 1394 07:34
سلام خانم سمانه عزیز.امیدوارم همیشه گامهایتان استوار،قلبتان مملو از عشق باشد.از سرکار خانم زری بخاطر زحماتشان بی نهایت سپاسگزارم و یک خدا قوت برای ایشان.به امید خدا در جایگاههای بالاتر خدمت کنید
همسفر عزت. دوشنبه 14 دی 1394 01:08
خانم سمانه رهای پدر وهمسرت را به خودت ومادر عزیزت و برادرت واستادانشان واستاد گرامییت خانم گماندار عزیز تبریک عرض میکنم ضمنا مصاحبه ات عالی بود
همسفر مهدی یکشنبه 13 دی 1394 21:31
خدا قوت خانم سمانه عالی بود.
مسافر امیر امانی یکشنبه 13 دی 1394 21:27
خدا قوت خانم سمانه.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات