مراسم گلریزان لژیون مالی گروه خانم‌های همسفر
چهارشنبه 22 مهر 1394 ساعت 15:22 | نوشته ‌شده به دست همسفر زهره | ( نظرات )







روز سه شنبه 
مورخ 94/7/21 مراسم گلریزان لژیون‌های مالی شعبه آکادمی با استادی جناب آقای مهندس 
دژاکام در گروه همسفران خانم  برگزار گردید.

در کنگره افرادی هستند که کمتر کاری از آن‌ها بر می‌آید. مثلاً راهنما و مرزبان نمی‌شوند و نمی‌توانند خدمت کنند اما از وضع مالی خوبی برخوردارند. به آن‌ها گفتم که شما لژیون مالی تشکیل دهید. مثل لژیون سیگار و جونز و پزشکان.  در هر شعبه‌ای یک لژیون مالی درست کردیم که کارش جمع‌آوری منابع مالی برای خرید زمین و یا ساختمان برای همان شعبه است. مثلاٌ شعبه‌ی کرج که الآن چند سال است در فرهنگسرا و استخر است و همیشه هم مشکل داریم _افراد قوی هم دارد_ جمع بشوند و لژیون مالی را تشکیل بدهند و در اطراف کرج یک زمین بخرند و بسازند. شرایط لژیون مالی این است که هرکس بخواهد وارد لژیون مالی بشود، مبلغ پرداخت اولیه‌اش پنج میلیون تومان است. کار لژیون مالی این است که منابع مالی را برای خرید ساختمان جذب و تأمین کنند. دیگر من نباید فکر کنم که برای شعبه‌ها چکار کنیم. من همه کار نمی‌توانم انجام دهم و خوشبختانه از ابتدا همه‌ی کارها را تقسیم کردم. و چون تقسیم کردم کنگره به اینجا رسید. به افراد اعتماد کردم و تقسیم کردم و مسئولیت‌ها را واگزار کردم. در اثر همین واگزاری و تقسیم کارهاست که کنگره اینقدر بزرگ شده است. اگر می‌خواستم همه‌ی کارها را به تنهایی انجام بدهم پیشرفت نمی‌کردیم. بنابراین برای خرید زمین یا ساختمان من نباید فکر کنم. چون افراد بسیار توانا و از من قوی‌تر و خوش‌فکرتر در کنگره هست. ممکن است متد DST را کشف نکرده باشد، اما خیلی چیزهای دیگر بلد است. پس از آن‌ها برای لژیون مالی استفاده می‌کنیم.

کبوتر با کبوتر باز با باز                     کند هم‌جنس با هم‌جنس پرواز



کسی که وضع مالی خوبی دارد پولدارها را می‌شناسد و منابع مالی را برای خرید ساختمان جذب می‌کند. می‌خواهیم همین ساختمان بغل دستی را که سیصد متر است  بخریم که سه میلیارد است. و باید این کار را انجام بدهیم چون این ساختمان برای دولت است برای ما نیست. امروز هستیم، ممکن است فردا بیرونمان کنند. سر همین ساختمان آکادمی نیز فراز و نشیب‌های بسیاری داشتیم و من تا بازداشت و دادگاه رفتم. اگر اینجا راحت روی صنلی نشستید و طاقت کمی گرما را هم گاهی ندارید، این ساختمان ماجراها داشته تا به اینجا رسیده.

پس هزینه‌ی هر فرد که در کنگره درمان می‌شود یازده میلیون و ششصد و بیست هزار تومان می‌شود که آن را راهنماها و مرزبانان و ... می‌دهند. به همین خاطر من در هر شهر و شعبه‌ای دستور دادم که لژیون مالی تشکیل شود. و کار بسیار خوب و به جایی بود. بهترین کار تفکر است چون با تفکر ساختارها آغاز می‌شود. با دادن طرح لژیون مالی ما توانستیم کارهای بسیار مهمی را انجام دهیم. در اصفهان چهار شعبه داریم و در هفته‌ی لژیون مالی چهارصد ملیون تومان جمع شد. در گروه خانم‌های مسافر بیست و شش میلیون تومان جمع شد که تعدادشان کم‌تر از صد نفر است. لژیون مالی شعبه‌ی شادآباد حدود سی میلیون تومان جمع‌آوری شد. دیروز استاد جلسه‌‌ی آقایان مسافر شدم و نزدیک به صد و سی میلیون تومان جمع شد. اگر بخواهیم پنج ملیون از جایی بگیریم انقدر باید ورق ببریم بیاوریم تا بتوانیم پول را بگیریم.



با آقای دکتر هاشمی که دبیر کل سابق ستاد مبارزه با مواد مخدر بودند صحبت می‌کردم (قوانین مربوط به مواد مخدر در شورای تشخیص مصلحت نظام گذاشته می‌شوند نه در مجلس، سپس به امضای رهبری می‌رسد و قانون گذاشته می‌شود) به ایشان گفتم که شما در کار اشتباهات بسیاری دارید. مثلاً اینکه تصور می‌کنید معتادها همه انسان‌های فقیر و بی‌چیز و نداری هستند. دو یا سه درصد مصرف‌کننده‌ها الگو هستند که به کارتن‌خوابی رسیدند، شما تصور می‌کنید همه معتادها آن شکلی‌اند. و این اشتباه است. اما به نظر من بیشترین پول و علم و دانش و تخصص و قدرت و پست و مقام بین معتادان است. نیروی بسیار قوی بین معتادان هست. بهترین مکانیک‌ها و خلبانان و پزشکان و مهندسان گاهی معتاد می‌شوند. پس جامعه‌ی بسیار قوی و نیرومندی دارند. کجا می‌توانید ظرف مدت نیم ساعت صد و بیست میلیون تومان جمع کنید؟ پس قوی هستند. برای این کار در تمام سیستم‌ها دستور تشکبل لژیون‌های مالی داده شد که برای کارهای زمین و ساختمان از آن استفاده کنیم. ما برای پنجاه سال آینده هم برنامه داریم. چون هدف نهایی ما این است که یک آکادمی جهانی تشکیل بدهیم و درستش هم می‌کنیم. برای همین اسم این شعبه را آکادمی گذاشتیم که در طول سال‌ها بگوییم تا فراموش نکنیم. و بسیاری از مسئولین و بزرگان قول همکاری داده‌اند هم در ایران و هم در امریکا دوستم ویلیام، و در بعضی کشورها اعلام آمادگی کرده‌اند. یک آکادمی که از اول روی اعتیاد کار کند. ما الآن رشته‌ی اعتیاد نداریم. یک نفر متخصص دو هفته یا دوماه دوره می‌بیند و متخصص اعتیاد می‌شود. اما اگر کسی بخواهد تخصص مو یا چشم و ... را بگیرد چهار پنج سال طول می‌کشد. اما اعتیاد که اینهمه پیچیدگی‌های عجیب دارد که روان و جسم و همه درگیرند می‌خواهد با دو هفته کلاس تخصص بگیرد؟ اکثر متخصصین ما حتی یک واحد درسی راجع به اعتیاد ندارند. غایت نهایی ما این است که آکادمی درست کنیم که در آن از ابتدا رشته‌ی اعتیاد وجود داشته باشد و در مقاطع مختلف لیسانس و فوق لیسانس و ... درس بخوانند. این به لژیون مالی احتیاج دارد. در آقایان انجام شده، در خانم‌های مسافر هم انجام شده. و حالا در قسمت خانواده، اگر کسانی داوطلب هستند که در لژیون مالی شرکت کنند، اعلام کنند.

افراد لژیون مالی گروه خانم‌های همسفر:

خانم فاطمه لژیون خانم عزت
خانم فهیمه لژیون خانم فریده
خانم معصومه لژیون خانم فریده
خانم ثنا لژیون خانم شهره
خانم فریبا لژیون خانم زهرا 
با پرداخت ورودی پنج ملیون تومان وارد لژیون مالی شدند.





لیست کمک های اعضاء به کنگره:

سپس دیگر اعضای گروه خانواده از مبلغ سه تا یک ملیون تومان به حساب زمین کمک کردند.
خانم نادره لژیون خانم عزت 3 میلیون تومان
خانم فایزه لژیون خانم كماندار 3 میلیون
خانم فاطمه  لژیون خانم اشكذری 2 میلیون تومان
خانم فریده لژیون خانم اشكذری یك میلیون
خانم فریده لژیون خانم زهرا مرادی یك میلیون
خانم ماه منیر لژیون خانم فریده یك میلیون
خانم شهلا لژیون خانم اشكذری یك میلیون
خانم مهرناز لژیون خانم زهرا ثالثی یك میلیون
خانم شبنم ل‍ژیون خانم شانی یك و نیم میلیون
خانم راحله لژیون خانم كماندار یك و نیم میلیون
خانم لیلا لژیون خانم كماندار یك میلیون
خانم رعنا لژیون خانم محمدی یك میلیون
خانم آذر لژیون خانم محمدی یك میلیون
خانم معصومه لژیون خانم شانی یك میلیون
خانم فرزانه لژیون خانم اشكذری یك میلیون
در انتها بنیانگزار محترم کنگره60، جناب آقای مهندس دژاکام از این افراد قدردانی کرده و به آن‌ها به رسم کنگره گلی را هدیه دادند.



همچنین بقیه اعضا مبالغ پایین‌تر از یک ملیون را در سبد قانون یازدهم ریختند که دو میلیون از آن به دستور جناب مهندس به حساب زمین و مابقی آن به خزانه واریز گردید. در مجموع از گروه همسفران خانم شعبه آکادمی، حدود مبلغ پنجاه میلیون تومان جمع‌آوری شد.

تهیه و تنظیم گزارش: همسفر زهره لژیون خانم حاج محمدی

عکاس: همسفر زری لژیون خانم عزت  
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مناسبت ها،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
شنبه 25 مهر 1394 20:17
فاطمه ونادره عزیز خدا کند در جایجای گنکره خدمت گذار مفیدی باشید خدا قوت دخترهای گلم2070
همسفر زهرا پنجشنبه 23 مهر 1394 10:47
بسیار خوشحال شدم از خواندن این متن و از کمک دوستان.امیدوارم خداوند به زندگی همه این عزیزان برکت بیشتری عطا کند.
همسفر محمد چهارشنبه 22 مهر 1394 17:52
خداقوت به بال های پرواز کنگره
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic