کارگاه آموزشی عمومی روز پنجشنبه 1397/08/3
جمعه 4 آبان 1397 ساعت 23:56 | نوشته ‌شده به دست مهران مسافر مهران | ( نظرات )

دوازدهمین  جلسه از دوره شصت و نهم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر و همسفر در نمایندگی آکادمی با دستور جلسه " "وادی دوم و تاثیر آن روی من با استادی"کمک راهنمای محترم مسافر امیرو نگهبان "مسافر امیر"و دبیر"مسافر ریموند" که روز پنج شنبه مورخ 1397/08/03 راس ساعت 17 شروع به کار کرد

سخنان استاد:

سلام دوستان امیر هستم مسافر  خدا را شکر می کنم که یک باردیگر توفیق حاصل شد که این جایگاه را تجربه کنم و آموزش بگیرم. دستور جلسه امروز 2 قسمت دارد یک قسمت دستور جلسه هفتگی وادی دوم و قسمت دوم تولد یک سال رهایی آقا ابراهیم هست.

در رابطه با قسمت اول دستور جلسه، 3 موضوع در این وادی برای من جالب است و همیشه از آن آموزش می گیرم قبل از این که آن ها را بیان کنم اول از همه بگویم وادی ها برای ما همه شان هم بیم و هم امید به ما می دهند. این وادی هم همین طور هست، اول به من بیم می دهد و می خواهد مرا هوشیار کند. از طرفی به من امیدواری می دهد که کاری را در صراط مستقیم انجام می دهید حتما نتیجه می گیری.

یک قسمت از پیام وادی دوم است که برای من خیلی جالب است، اکثر جاها آقای مهندس آن را بیان می کنند این است که همه مطالب در درون و بیرون ما هستند، که مانند قله های بلند آتشفشان هستند اما آرام و بی صدا اگر به آن ها توان حرکت بدهید حتما خواهید دید که چه می شود. در این قسمت پیام برداشت خودم این است که بزرگی و عظمت من را  گوشزد می کند.

من ارزش انسانی خودم را سال ها از دست داده بودم حالا می توانم آن را پیدایش کنم و هر چیزی که در دنیا وجود دارد در درون من هم هست. من می توانم دنیا را زیر رو کنم، من می توانم دنیا را عوض کنم و این امکان پذیر است. من در کنگره یاد گرفتم برای انجام این کار باید خودم را تغییر دهم. وقتی که من عوض بشوم دنیای من هم عوض می شود، و آن چیزی را که دنبالش می گردم را به دست می آورم.

قسمت دوم وادی که می گوید همه انسان ها تاریکی ها را تجربه می کنند برای پی بردن به ارزش روشنایی ها اما نکته ضروری این است که وقتی در مسیر تاریکی ها قرار می گیریم مثلا زمان که مصرف  کننده بودیم و می آیم در سفر اول و بعد می آیم در سفر دوم باید از گذرگاه های سخت عبور کنیم و خیلی باید حواسمان جمع باشد. چون در جاده 60 درجه زیر صفر داریم سفر می کنیم و اگر به خواهیم این سفر را به سلامت به پایان ببریم، وگل رهایی را از دستان آقای مهندس بگیریم. باید برسیم به جایی که رهایی مال من بشود.

 قسمت آخرهمان امید است که همه ما در جهان هستی تنها بدون پشتیبان نیستیم یک نیروی شگفت انگیز و بزرگی است به نام قدرت مطلق که همیشه می تواند پشتیبان ما باشد و ما را هدایت کند. اما هدایت کردن این نیروی مافوق ساز و کار خودش را دارد، که شرط اولش این است که از ضد ارزش ها دوری کنم و در مسیر ارزش ها قرار بگیرم. که این سه مورد که درباره آن صحبت کردم در کنگره اتفاق می افتد و مسافرها با آموزش های کنگره در مسیر ارزش ها قرار می گیرند. پس مطمئن باشید که نیروی مافوق حامی ماست تا وقتی که در صراط مستقیم باشیم.   

 

سخنان استاد مربوط به رهجو:

ابراهیم عزیز از خدمت گزارن مخلص کنگره است و با شناختی که من از ابراهیم داشتم از قبل به نوعی من خودم را در ابراهیم می بینم و یک مسیر مشابه مسیر من داشت. تخریب ابراهیم این گونه که من تشخیص دادم از لحاظ درونی خیلی بیشتر بود و ظاهرش اصلا نشان نمی داد. همسفر ابراهیم مانند هم سفر من خیلی پا فشاری کرد و خودش به کنگره آمد تا ابراهیم هم مجبور شد تا بیاید.

به جرات می توانم بگویم ابراهیم در سفرش یک بارهم مشکل ایجاد نکرد و خوب سفر کرد. ابراهیم یکی از خدمت گزاران خوبی است  با این که در محل کارش مسئولیت سنگینی دارد، برای خدمت در کنگره کم نگذاشته است دوشنبه ها از 7 صبح تا 8 شب در سایت کنگره خدمت می کند. و مسئول وبلاگ شعبه آکادمی است و خیلی از بچه ها که دارند خدمت می کنند درسایت با راهنمایی های آقا ابراهیم دارند خدمتشان را انجام می دهند.

اعلام سفر مسافر:

سلام دوستان ابراهیم هستم مسافر آنتی ایکس مصرفی تریاک روش درمان DST داروی درمان OT با راهنمای آقا امیر مدت سفر اول 11 ماه 21 روز مدت رهایی یک سال و 2 ماه در ضمن سفر سیگار کردم با راهنمایی آقا فرشید 10 ماه 18 روز مدت رهایی از نیکوتین 6 ماه 10 روز


آرزوی مسافر:

آرزو می کنم آن دانشگاهی که آقای مهندس مد نظرشان است در زمینه اعتیاد هر چه سریع تر مقدماتش فراهم شود و شروع به کار کند.     

سخنان مسافر:

سلام ابراهیم هستم مسافر خداوند را شکر می کنم که این جایگاه را تجربه می کنم. من حال خوشی که دارم از کنگره دارم، وقتی که من تازه وارد کنگره شدم، آن قدر حالم خراب بود که نمی دانستم که چه تاثیری کنگره روی من می گذارد. وقتی که الان به گذشته نگاه می کنم، می بینم مشکل اصلی از آن جای بوده که من تمام کارهایم را بدون تفکر انجام می دادم. اما وقتی که وارد کنگره شدم همه چیز تغییر کرد، یعنی در کنگره کمترین کاری انجام می شد درمان اعتیاد هست و رسیدن به تعادل و این که من یاد بگیرم که برای چه به این دنیا آمدم و هدف از خلقت آفرینشم چه بوده و چه رسالتی به دوشم است.

وقتی که من به کنگره آمدم خیلی برایم سخت بودکه در کنگره بمانم و دوست داشتم سریع وقت تمام شود و به خانه بروم اما آن قوت قلبی که راهنمایم به من می داد در آن مدت باعث می شدکه من بمانم و به علت این که به متد کنگره ایمان داشتم در این مسیر پا فشاری کردم و خودم به خودم قوت قلب می دادم، هم راهنمایم در این زمینه به من کمک می کرد و هم همسفرم در منزل به من خیلی قوت قلب می داد و این باعث می شد که آن مدت کوتاه در سفر اولم را بگذرانم وقتی که جلو تر آمدم و حالم بهتر شد خدمت کردن در کنگره را شروع کردم که در اوایل خدمت کردن سختم بود و به زور راهنمایم قبول کردم. اما وقتی خدمت را پذیرفتم حالم خیلی بهتر شد و در درمانم خیلی تاثیر داشت و اعتماد به نفسم را دوباره به دست آوردم. من فهمیدم می توانم در کنگره و در زندگی شخصیم مفید باشم.

 این حال خوشی که من الان دارم مدیون آقا مهندس و خانواده محترمشان هستم و از راهنمای عزیزم تشکر می کنم که در اوایل سفرم تلخی مرا تحمل کرده اند به نظر من در کنگره کسانی به رهایی می رسند که عاشق راهنمایشان هستند، من واقعا عاشق راهنمایم هستم و از ایشان سپاس گزارم و از راهنمای همسفرم خیلی تشکر می کنم، راهنمایی های ایشان خیلی در زندگی ما تاثیر داشته است و از همسفرم تشکر می کنم که تا به الان فراز و نشیب زندگی مرا تا اینجا تحمل کرده است.

سخنان راهنمای هم سفر: 

این روز قشنگ را در ابتدا به آقای مهندس و همه اعضای کنگره تبریک می گویم، از زمانی که هم سفر آقا ابراهیم وارد لژیون من شده اند. تا به امروز من شاهد هستم که سختی های زیادی را پشت سر گذاشتند. اما ازصفات آن دو عزیز این است که از همان ابتدا عاشق خدمت وآموزش پذیر و بسیار منظم  هستند. امیدوارم به خواسته قلبی شان برسند و هر آرزوی که دارند خداوند برایشان برآورده کند.

سخنان همسفر:

خدا را شکر می کنم این جایگاه را با هم سفرم تجربه می کنم . تولد های که در کنگره برگزار می شود برای مسافرها پیامی دارد، می خواهد به ما گوش زد کند که پیام گذشته در ما صادق نیست و انسان جاریست و می تواند تغییر کند. می خواهد به من مسافر و هم سفر بگوید که می توانی جایگاهی که داری را تغییر دهیم.

 من خدا را شکر می کنم که امروز این جا هستم و از آقای مهندس و خانم آنی تشکر می کنم که هم چین مکان مقدسی را برای ما فراهم کردند که ما به توانیم در کنار هم عشق بورزیم. از راهنمای مسافرم آقا امیر تشکر می کنم خیلی به مسافرم کمک کردند. از راهنمای خودم هم تشکر می کنم که در شرایط خوب و بد در کنار من بودند.

تنظیم کننده وبلاگ: مهران لژیون هشتم

مرزبان کشیک: مسافر احمد


Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی عمومی مسافران و همسفران،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر دوشنبه 7 آبان 1397 12:44
تبریک به همه
حسن دوشنبه 7 آبان 1397 12:44
تبریک ابراهیم جان
محمد کیانی شنبه 5 آبان 1397 23:34
ابراهیم جان تبریک میگم، انشالا جایگاه بالاتر❤
همسفر محمدحسین شنبه 5 آبان 1397 10:59
سلام و خداقوت به استاد جلسه و تبریک به آقا ابراهیم به واسطه اولین سال رهایی
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic