کارگاه آموزشی آقایان مسافر روز دوشنبه 1397/07/16
دوشنبه 16 مهر 1397 ساعت 20:34 | نوشته ‌شده به دست مسافر محمدرضا | ( نظرات )

سومین جلسه از دوره هفتادمین سری کارگاه آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر در نمایندگی آکادمی با دستور جلسه سیستم ایکس" با استادی "کمک راهنمای محترم مسافر امیر" و نگهبانیمسافر علی" و دبیری "مسافر داود" که در روز دوشنبه مورخ 1397/07/16 راس ساعت 17 شروع به کار کرد.سخنان استاد:

سلام دوستان امیر هستم مسافر 
خدارا شکر میکنم که یکبار دیگرتوفیق حاصل شد این جایگاه را تجربه کنم و آموزش بگیرم و از نگهبان محترم علی ودبیر محترم داوود تشکر میکنم که این فرصت را در اختیار من گذاشتند.
چیزی که من دوست دارم بگویم در اول صحبتهام این است که تشکر کنم از بیان گذار کنگره 60 آقای مهندس دژاکام و خانواده محترمشان که اگر نبودند و کنگره 60 به وجود نمی آمد معلوم نبود من کجا بودم و در چه وضیعتی بودم و خدا را شکر میکنم که در این سیستم قرار گرفتم که انسانیت خود را تا حدی به دست بیاورم. دستور جسله سیستم ایکس است .سیستم ایکس یکی از مباحثی است که یک بچه کنگره ای باید یکسری اطلاعات در مورد آن داشته باشد و این واجب میباشد که من بدانم در این سفر 10 الی 11 ماه چه اتفاقی بر روی فیزیولوژی و افکار و اندیشه من می افتد. از چهار جنبه میخواهم این را بررسی کنیم: 
1- سیستم ایکس را بشناسیم و تعریفی برای سیستم ایکس داشته باشیم 
2-کار و وظیفه سیستم ایکس به چه صورت است 
3-سیستم ایکس به چه صورت تخریب میشود 
4-و به چه روشی میتوان سیستم ایکس را بازسازی کرد.

به زبان ساده سیستم ایکس همان سیستم تولید کننده مواد مخدرهای بدن میباشد، درون ما غددی وجود دارد که تولید کننده مخدرهای شبه افیونی هستند که به صورت طبیعی در بدن ما تولید می شود ویکی از مهمترین کارهای سیستم ایکس ناقل عصبی در بدن ما میباشدو ناقل عصبی وظیفه ی انتقال فرمان از حسگرها به اعضای بدن را دارد و سیستم عصبی که در عمده بدن وجود دارد مرکز آن در مغز و نخاع هستش اینها اجزائ اصلی تشکیل دهنده سیستم ایکس میباشند و مطالب دیگری هم درمورد سیستم ایکس وجود دارد که من به این اکتفا میکنم .

ما باید سیستم ایکس را بشناسیم و بدانیم از چه چیزی تشکیل شده و کار سیستم ایکس چی هست . به طور کلی تمام حالاتهای رفتاری . اخلاقی .فردی .اجتماعی .حرکتی که یک فرد انجام میدهد نشات گرفته از سیستم ایکس ان فرد میباشد 
سیستم ایکس در دنیا ناشناخته نبوده و در دنیا میشناسند و میدانند که وجود دارد. غددی در بدن وجود دارد و یکسری مواد ترشح میکند و یکسری کارها انجام میپذیرد مثلآ دینورفین. اندروفین و خیلی چیزهای های دیگه که شناخته شده است در علم پزشکی ولی کنگره 60 چه چیز را ابداع کرد ؟آقای مهندس دژاکام باروش DST توانستند سیستم ایکسی که از تعادل خارج شده را ترمیم کنند .
بله سیستم ایکسی که از تعادل خارج شده با روش DST به همراه داوری شفا بخش OT و با کلاسهای جهان بینی میتوانیم بهبود بدهیم و به حالت اولیه خودش وچه بسا بهتر آن برگردانیم .
آقای دکتر رسولی در همایشی که در مرکز مطالعات رازی برگذار شد در رابطه مقاله ای که اراِِِِئه کردن و مورد تایید آقای مهندس هم قرار گرفت سیستم ایکس را باز کردن و برای عموم جامعه اولین بار بود که سیستم ایکس گفته شد که به چه صورتی است و چه اتفاقی می افتد و چه چیزی در کنگره به وجود آمد.
زمان رهایی که میرسد و به دست آقای مهندس باید دستور قطع مصرف صورت بپذیرد زمانی که رهجو می آمد برا دستور قطع مگفت مثلآ من بیماری میگرن مضمن داشتم ولی الان بیماری میگرن ( سر درد شدید) من خیلی بهتر شده و مهندس می فرمودن چه بهتر و یا کسی دیگری میگفت بیماری کلیه یا بیماری روده داشتم که الان خیلی بهتر شده من خودم یک رهجو داشتم که بیماری پرستاد (مشکل ادراری )  داشت و بیماری آن پس از سفر تدریجی 11 ماه رفع شد کم کم مشاهده کردن تعداد این افراد رو به افزایش است آقای مهندس بفکر فرو رفتن که دارد چه اتفاقی می افتد و مشورت با تیم تحقیقات پزشکی کردن تئوری ایکس مطرح شد که این روش DST میتواند خیلی بیماریها را درمان کند یا حداقل اینکه کنترل کند حتی در نامه ی اخیر آقای مهندس به بیل ویلیام ال وایت فرموده بودند خواهر من بیمار آلزایمر داره در آمریکا آقای مهندس فرموده بودند اگر من نزدیکشان بودم تا اندازه خیلی زیادی میتوانستم این بیماری شان را کنترل کنم که اینها همه بر میگردد به همان سیستم ایکس بر میگردد به حرف زدن من خوابیدن من بیدار شدن من گوش کردن من و کلیه اعمال و حرکات من را تحت تاثیر قرار می دهد تمام اینها در یک آدم طبیعی و در یک شرایط ایده العال در حالت طبیعی خودش هست و چیزی که تشکیل دهنده آن هست یکسری مواد شبه افیونی که اسم بردم میباشد مثال اگر دوپامین یک ذزه بیشتر ترشح بشود به آدم احساس شادی و لذت دست میدهد ولی اگر حد ان بیشتر بشود بیماری اسکیزوفرنی به وجود می آید یا بلعکس یک مقدار ترشح آن کم شود افسردگی میشود ولی اگه زیاد کم شود بیماری پارکینسون به وجود می آید.

یعنی در حقیقت آقای مهندس می فرماید تمام بیماری های که درون بدن ناشناخته است و در فیزیولوژی ما اتفاق می افتد به نوعی وابسته به سیستم ایکس میباشد مربوط به ترشح کردن غدد و از تعادل خارج شدن اینها میباشد و تخریب سیستم ایکس مقوله ای است که ما به آن میگوییم آنتی ایکس . آنتی ایکس چیزهای هستند که سیستم ایکس را از تعادل خارج میکنند ما آنتی ایکس را در کنگره 60 به دو گروه تقسیم کردیم یکی باسیم یکی بی سیم که باسیم گفتیم عمده ان مواد مخدر و مشروبات الکلی میباشد و بی سیم آن افکار و فکرهای منفی هستند که در کارها تاثیر منفی میگذارند پس این را میگوییم آنتی ایکس و آنتی ایکس باعت تخریب سیستم ایکس میشود.

 ما در دوران اعتیاد هر دو کار را میکردیم هم مواد مصرف میکردیم و هم اعمالی که نباید انجام میدادیم رو انجام میدادیم  پس سیستم ایکس رو تخریب کردیم و از حالت طبیعی خارج کردیم و در غدد ما جایگزینی اتفاق افتاده در صورت مسئله اعتیاد آن مخدرهای بیرونی جایگزین مخدرهای طبیعی شده حالا باید در روش درمان برای بهبود یافتن این سیستم بایدبر عکس این اتفاق به وجود آید یعنی از همان ماده تریاک آمدیم برای درمانش استفاده کردیم البته دو عامل اینجا رعایت شده که خیلی مهم میباشد یکی مقدار مناسب یکی زمان مناسب آن، شربت تریاک که راهنما طبق برنامه ای که به من میدهد در ساعتهای مناسب و مقدار مناسب باید من مصرف کنم که تا آن سیستم ایکس بازیابی شود وبهبود پیدا کند و از طرفی کلاسهای جهان بینی برگذار میشود تا از نظر فکری و جهان بینی هم خیلی چیزها یاد بگیریم که دیدگاه و تفکرمان عوض شود.

 من مواد را نمیتوانم بگذارم کنار تازمانی که یک انسان دیگر بشوم برای انسان دیگر شدن باید اعمال و رفتارم تغییر کند برای اینکه اعمال و رفتارم تغییر کند باید فکرم تغییر  کند وقتی مهندس قطع مصرف میدهد من میمرم و یک امیر دیگه متولد میشود و 10 الی 11 ماه برای ترمیم سیستم ایکس وقت لازم است در آخر چیزی که من باید رعایت بکنم در حین سفرم و حتی بعد از سفرم تا سیستم ایکس من بهبود پیدا کند و شرایط ایده العال که میخواهم به دست بیاورم خواب مناسب و خوراک مناسب است که مهندس داخل این سی دی های اخیر خیلی تاکیید کردن ورزش و دوری از افکار منفی.

 اینها همه چیزهایی است که می تواند به من کمک کند یک سیستم ایده العال تری در درون خودم داشته باشم هروقت حالم خوب است یعنی سیستم ایکسم دارد درست کار میکند نه حال خوب نئشگی، منظورم حال خوب درونی و واقعی است و هر وقت یه احساس دلشوره و دلتنگی دارم یک جای کار ایراد دارد یک مشکل در درون سیستم ایکسم وجود دارد که میتوان آن را با افکار مثبت بر طرف کرد. 
ممنون از اینکه به صحبتهای من گوش دادید.
مرزبان کشیک: آقا محمد امین

گردآورنده و تنظیم وبلاگ:  محمدرضا لژیون نهم

عکاس: عباس لژیون هفدهم 

Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه های آموزشی آقایان مسافر،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر منصور سه شنبه 17 مهر 1397 22:03
خدا قوت به راهنمای عزیزم ایجنت محترم شعبه آزادی استاد امیر خرمشاهی.وخدا قوت به محمد رضا و عباس اعضای خوب وبلاگ
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو