مقاله ای پیرامون کتاب عبور از منطقه 60درجه زیر صفر و تصاویر آن
یکشنبه 6 خرداد 1397 ساعت 19:39 | نوشته ‌شده به دست مسافر منصور | ( نظرات )


به نام قدرت مطلق


اگر با افراد جامعه در مورد اعتیاد و دلایل آن صحبت کنیم هرکدام دلیلی را مطرح می‌کنند لیکن کنگره موضوعی را مطرح کرد که تمام موضوعات و نظریات جامعه ما وهم جامعه بیرون زیرچتراین موضوع قرار گرفت این چتراین بود که اگر دلایل و عوامل متعددی وجود دارد در کنار آن‌یک عامل بسیار مهم‌تری است به نام آگاهی اگر تمام آن علت‌ها را درنظربگیریم که فرد با آن‌ها دست‌وپنجه نرم می‌کند چنان چه آگاهی در کنارش باشد فرد اسیر اعتیاد نمی‌شود.
 فردی که می‌خواهد از ناآگاهی خارج شود حتماً می‌بایست نقطه مقابل آن یعنی آگاهی را به دست بیاورد حال آگاهی به چه معناست آیا فقط یک سری اطلاعات به ما منتقل می‌شود که انسان به یک شناخت عمیق‌تری برسد شیوه انتقال آگاهی در جایگاه خود بسیار بااهمیت است کسی پیدا نمی‌شود که فقط با شنیدن الفبا بتواند باسواد بشود ممکن است شدنی باشد اما در چه حدی قطعاً حد معقول و متعارفی نیست و نمی‌تواند از کیفیت خوبی برخوردار باشد.
شیوه‌های گوناگونی مطرح‌شده که فرد بتواند به انتقال اطلاعات بپردازد انتقال اطلاعات به شیوه نوشتار تصویر وگفتاروترکیب آن‌ها صورت می‌گیرد که می‌توانند به‌صورت یک مجموعه باشند.وقتی دقت می‌کنیم درمی‌یابیم در کنگره 60 تمام این موضوعات مطرح است یعنی ابزارهای شنیداری وجود دارد و گفتاری در آن گنجانده‌شده که همه ابزاری در اختیار فرد قرار دهد که با آن می‌تواند بسیار راحت به هدفی که دارد برسد.

کتاب 60 درجه زیرصفردرواقع یک نقشه راه نجات برای انسان‌هایی که گرفتار تاریکیهای اعتیاد شده اند، برای افرادی که تا به حال این راه را تجربه نکرده‌اند اگر ما به شهری وارد بشویم و نقشه‌ای ازآنجا داشته باشیم حتماً خیلی راحت می‌توانیم در آن شهر تردد کنیم اگر فردی با تصویر این کتاب ارتباط برقرار کند متوجه می‌شود که چگونه و به چه صورت باید حرکت کند گرفتن پیام وتو جه کردن به مطالب وتصاویرکتاب بسیار امر مهمی است اگر فردی  با تصاویر این کتاب می‌خواهد به رهایی برسد الزامی ست که به این موارد توجه کند و اگر توجه نکند ممکن است باسواد بشود آن‌هم در سطح ابتدایی اما برای رهایی از دام اعتیاد ما به ابزار بسیار قدرتمندتری بنام دانایی نیاز داریم آن‌هم دانایی موثر یا همان بکار بردن آموزش‌های فراگرفته شده در زندگی روزمره و اجرای عملی فرامین در کتاب 60 درجه تصاویری وجود دارد که هم با صورآشکاروهم با صور پنهان انسان ارتباط دارد و یک مسافر درهرفصلی شروع به سفر کند تقریباً باید هر چهارفصل رادرمدت درمانش پشت سربگذارد.

چهارده تصویر کتاب اثر لیدی شاکه مار کاری می‌باشند در ادامه در مورد هر تصویر توضیح مختصری ارائه می‌شود 


                             
     سرما و یخبندان و یک ماشین که این ماشین بیانگر جسم انسان است و راننده آن روان یک مسافر هست و60 به این معناست که انسان در این حالت قادر به زیست نیست و سرمای سختی که فرد حتی توان پیاده شدن از ماشین را ندارد و این تصویر راهی است برای عبورازگذرگاههای سخت 

                         
 درخت کوچک پوسیده‌ای که در اثر مصرف مواد مخدر کرم گذاشته و از بین رفته ولی جوانه‌های کوچکی هم در این میان وجود دارد وبیان می‌کند شخص در حال سفر است و تازه قدم‌هایش را شروع کرده  


 سرمای سخت را گذرانده در حال سفر است وتغیراتی بروز کرده ویک  سری درختهای سالم در کنارش هستند که همان سفردومی ها می باشند 


      پاییز شده وهمان درخت پوسیده ای که داشت ترمیم می شد درحال ریزش است  


شخص در حال غسل در صحراست وباران رحمت خداوندی را نشان می دهد وبدی ها رابا همان باران از وجود انسان می شوید 


دراین تصویر فرد رهاشده غسل داده شده وشرایط وموقعیت خوبی دارد ولباس سفیدی برتن کرده وتمام درختان اطراف او سبز هستند ومسیر شناخت وآگاهی رانشان می دهد که ما نیز می دانیم این آگاهی در لژیون کسب می شود ماشین در یخبندان وخورشید تابیده وانعکاس به چشم شخص وروان او می تابد ومسافرسعی دارد سرعت را در نظر بگیرد ومراقب باشد از مسیرمنحرف نگردد.


یخ ها آب شده اند وماشین در گل ولای حرکت می کند فرد تلاش می کند با اینکه مسیرش ناهموار وحرکت در آن سخت تر شده است اما خوب ودرست حرکت کند .


   اسکلت کسانی را نشان می دهد که در مسیر اعتیاد قرار گرفته وتوان خارج شدن از مسیررا نداشتند واین تصویر رعد وبرق بدون باران است که طغیانگر شهر وجودی است .


مسافرکه یک سری مشکلات روان به سراغش آمده وبه صخره ها چنگ می زند که درمان را در اولویت قرار بده ودراین مرحله خداوند نیز به اوکمک می کند.


 اندیشه فرد تغییر کرده وخداوند نیز به این خاطر نعمت ورحمت خود رادراختیار بندگانش قرار می دهد واین نعمات در قالب جوانه ها وسرسبزی ها هستند .

تفاوت این تصویر وتصویر اول این است که اینک مسافری که آن روزها نای پیاده شدن از ماشین را نداشت الان پیاده شده بدون حراس در کوه های بلند اسکی بازی می کند .


پس از درمان قطعی اعتیاد و مهار این آتش ویرانگر انسان میتواند از همین آتش که روزی سوزاننده بندهای اتصال به قدرت مطلق بود،برای سوزاندن بندهای اتصال به اهریمن درون وشیطان بهره برده و ذره ذره با پرواز در بیکران هستی به نقطه ای برسد که روزی از آنجا انشعاب یافته وبار دگر بنده شدن.


از راهنمای بسیار عزیزم استاد امیر خرمشاهی سپاسگذارم که مرا در گردآوری این مقاله راهنمایی کردند

مقاله نویس:مسافر منصور از لژیون یازدهم آکادمی
    


      
                                         
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: مقالات،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
مسافر اسلام جمعه 11 خرداد 1397 02:03
زنده باد
خدا قوت
امیر خرمشاهی یکشنبه 6 خرداد 1397 23:46
منصور عزیز موفق باشی،منتظر مقالات و نوشته های بعدی شما هستم.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات