کارگاه آموزش آقایان مسافر روز دوشنبه 95/06/08
دوشنبه 8 شهریور 1395 ساعت 18:38 | نوشته ‌شده به دست مسافر علیرضا نامداری | ( نظرات )

سیزدهمین جلسه از دوره شصت و یکم سری کارگاههای آموزشی کنگره 60 ویژه آقایان مسافر در نمایندگی آکادمی با دستور جلسهسیستم ایکس" با استادی "آقای محمد"  و نگهبانی  "آقای فرزاد هوشنگی" و دبیری موقت"آقای سیامک زندی" در روز دوشنبه مورخ  1395/06/08 رأس ساعت 17:00 آغاز به کار نمود.

متن سخنان استاد:

آنچه  باور است محبت است دستور جلسه سیستم ایکس است. سیستم ایکس همان سیستم عصبی بدن ماست که شامل دو بخش مرکزی و محیطی میباشد.

بخش مرکزی شامل مغز ، نخاع و بخش محیطی شامل نورون ها میباشد. نورون ها مانند کارگرانی هستند که پیغام های عصبی را به بخش های دیگر منتقل میکنند. این دستور جلسه در چند روز اخیر در حال اجرا بوده و دوستان بزرگوار، کامل در مورد آن صحبت نموده اند؛ قصد من بیشتر آن است که چیزهایی که خودم از جلسه نتیجه گیری کرده و یاد گرفته ام در مورد آن صحبت نمایم. طی مدت سال های سال بر اثر مصرف مواد مخدر و وارد کردن مواد مخدر به جسم و شهر وجودی، باعث تخریب زیادی به جسم شده است خوب در اثر وارد شدن تخریب به جسم، سیستم ایکس یا همان سیستم های عصبی یا نورون ها از کار افتاده مثل شهری که کاملا بمباران شده و فاقد هرگونه زیر ساخت و کارخانه تولیدی برای تولید مواد شبه افیونی بوده و این مواد شبه افیونی بسیار قوی تر از مواد مخدری میباشد که ما از بیرون وارد جسم نموده ایم. چندین چند سال ما از بیرون مواد وارد جسم نموده و باعث از کار انداختن کارخانه های تولیدی شده ایم امروز سیستم ایکس در همه جا مجهول بوده و همه بزرگان و حتی پزشکان با سیستم ایکس نا آشنا هستند اما برای منی که در کنگره سفر کرده ام این مجهول نیست کاملاً سند شده و کاملاً درکش کرده ام و امروز کاملاً در حال استفاده از این سیستم هستم. بدن من امروز به طور طبیعی در حال کار بوده و تعادل دارم. روز اولی که وارد کنگره شدم، تعادل نداشتم و دائماً عرق می ریختم، بیحال بودم و بیحوصله بودم. امروز سیستم ایکس در کلیه قسمتهای بدن من فعال است. در زمان مصرف فعال نبود. همه را از کار انداخته بودیم. بطور مثال: خوابم اصلا دست خودم نبود، کنترل نداشتم، کی بخوابم کی بیدار بشوم. هر موقع پیش می آمد می خوابیدم. برنامه ریزی می کردم فردا صبح  بتوانم  فلان ساعت به کارم برسم اگر باید هفت صبح یا هشت صبح به کارم میرسیدم ساعت هفت بعد از ظهر هم به کارم نمیرسیدم. دلیلش چه بود؟ بیوشیمی بدن من یا همان سیستم ایکس یا همان سیستم خمر بدن من فعال نبود از کار افتاده بود و در اثر سفر کردن در کنگره این را به عینه داریم میبینیم و خود من این را دیدم که امروز میتوانم در قرارهایم سر وقت حاضر شوم. خوابم سر ساعت است و بیدار شدنم دست خودم است. یک چیز جالب که میخواهم اینجا بیان کنم این است که من وقتی میخواستم بروم حقم را از کسی بگیرم، علاوه بر اینکه حقم را نمیتوانستم بگیرم خراب میکردم و بدهکارهم میشدم. چرا؟ تعادلش دست من نبود تعادل بدنم دست من نبود افکار و اندیشه ها هیچکدام درست کار نمیکرد تصمیم گیریهای من همه اش غلط بود. خوب امروزآقای مهندس آمدند این سیستم را شناسایی کردند این سیستم اینجا کاملاً برای ما مفهوم دارد و درک می کنیم این که میگویم بیرون من یک زمانی به محض اینکه مامور میدیدم دست و پای خود را گم میکردم حتی اگر هیچی هم همرام نبود.  چون که تعادل نداشتم خدا رو شکر این سیستم ایکس امروز در بدن من فعال است خوب کار میکند و امیدوارم که تمام سفر اولیهایی که امروز پا در جلسه میگذارند یک روز به خمر طبیعی بدن دست پیدا کرده و بتوانند از آن استفاده بنمایند. متشکرم.    

مرزبان کشیک: آقای پیمان میر

نگارنده: مسافر حسین(لژیون آقای رضا فاضلی) 
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه های آموزشی آقایان مسافر،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
احمد زمانی شنبه 13 شهریور 1395 16:08
سلام و خداقوت حضور استاد عزیز محمد و نگهبان محترم و دبیرشان
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic