پنجمین جلسه از دوره چهارم سری کارگاه‌های آموزشی مجازی ویژه هم‌سفران خانم کنگره 60 شعبه آکادمی با استادی "خانم زری" با دستور جلسه" از سایت کنگره 60چگونه استفاده می کنم ، مقاله نویسی" برگزار شد.

سخنان استاد:

امروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی در جهات و رشته‌های گوناگون، ارتباطات نیز از این قافله عقب نمانده و حتی می‌توان به‌نوعی از آن به‌عنوان پرچم‌دار این عرصه نام برد. باوجود انواع وسایل و نرم‌افزارها در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توان از مهم‌ترین تا بی‌اهمیت‌ترین اخبار و اطلاعات آگاهی کسب کرد و با استفاده از عوامل مختلف مثل مولتی‌مدیا یا رسانه‌های چندگانه‌ای مثل نور، صدا، تصویر و موزیک بهره می‌برند با یکدیگر در فضاهای گوناگون ارتباط برقرار کرد.

اما در بین همهٔ این اتفاقات و دستاورد، کنگره 60 نیز با توجه به شرایط و پیشرفت‌های گوناگون نیز از این فضا بهره می‌برد هرچند که در شروع به این گستردگی نبوده و بنا به رشد و توسعه کنگره در جهات مختلف و افزایش شعب و بالا رفتن تعداد اعضا، سایت و وبلاگ کنگره هم توسعه پیدا کرد و تعداد فعالان و خدمتگزاران در این عرصه نیز بیشتر شد، لازم به ذکر است که وبلاگ و سایت کنگره از بدو تأسیس تاکنون تغییرات و تحولات چشم‌گیری داشته، از منابع خبری، نوع نگارش مقالات و ارسال آن‌ها و تالار گفتگو که وجود داشت.

در کنار این، فعالیت و خدمت در این حوزه یکی از ارزشمندترین و تأثیرگذارترین فعالیت‌هاست، چراکه در سراسر جهان افرادی هستند که با مراجعه با این صفحات و با امکان اخذ آموزش‌های کنگره و برقراری ارتباط، راه درمان و تعادل را خواهند یافت، کما این‌که طبق فرمایشات بنیان محترم کنگره، سایت کنگره بزرگ‌ترین نمایندگی کنگره 60 است. ازاین‌رو همهٔ کسانی که در وبلاگ‌ها فعالیت دارند مسئولیت خطیری را بر عهده داشته و با ارسال مطالب و مقالات نقش بسزایی در معرفی کنگره و انتقال پیام و مفاهیم آموزشی آن دارند به دلیل اینکه در سراسر جهان از کوچک‌ترین تا بزرگ‌ترین نهادهای اجتماعی و خبری وب‌سایت‌ها، از وبلاگ‌ها تغذیه کرده و نویسندگان وبلاگ کنگره هم شدیداً موظف به رعایت حرمت‌ها و قوانین موضوعه در این بخش هستند و اهمیت آن تا حدی است که برای این فضا نیز از سوی جناب مهندس حرمت فضای مجازی نیز دیده‌شده است که نباید از آن غافل شد.

همهٔ افراد با نگارش مقاله و مطالب با موضوعات گوناگون تحت قالب دل نوشته، شعر، خاطره و گهگاه مشارکت‌هایی که در کارگاه‌های آموزشی یا حتی لژیون‌ها که امکان بیان آن‌ها را ندارند در این فضا حضورداشته باشند که قطع به‌یقین نیز همین شکل حضور نیز مفید فایده خواهد بود. امروزه به لطف بنیان کنگره و آینده‌نگری ایشان این امکان برای همه اعضا میسر شده و تمام اعضا می‌توانند باافتخار در این جایگاه خدمت کنند. پس آن کنیم که فرمان است.

به امید بهروزی و سعادت برای همه و تمام تلاش‌گران کنگره علی‌الخصوص وبلاگ نویسان و اعضای سایت کنگره 60 و باسپاس از همه عزیزان فعال در وبلاگ آکادمی بالأخص گروه هم‌سفران این شعبه.

مسئول وبلاگ گروه هم‌سفران نمایندگی آکادمی هم‌سفر زری
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی مجازی،


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
شهلا یکشنبه 24 مرداد 1395 13:54
با تشکر از خانم زری که نکات مهمی را متذکر شدند.
همسفر فهیمه اکادمی شنبه 16 مرداد 1395 00:04
خانم زری عزیز خدا قوت
بابت تمامی زحمات شما در این مدت که برای بهبود و پیشرفت وبلاگ همسفران اکادمی کشیده اید سپاس گزارم .
مسافرمهدی مرندی از بهشهر پنجشنبه 14 مرداد 1395 15:32
سلام:
.
.
.
خداقوت
همسفر زری دوشنبه 11 مرداد 1395 08:43
از اظهار لطف همه عزیزان سپاسگزارم خدمت در كنار شما عزیزان باعث افتخار بنده است
همسفر زری دوشنبه 11 مرداد 1395 08:42
خدمتگزاری در كنگره یكی از مراحل پروسه درمان است كه این امر چه در قسمت همسفران و چه مسافران باید اتفاق بیفتد خدمت در وبلاگ نیز از جمله كارهایی است كه حال خوش را برای خدمتگزاران به ارمغان می آورد امیدوارم همه ما و كسانی كه می خواهند در این قسمت فعالیت كنند عمل سالم را در راس كار خود قرار دهند.
این هفته را به تمامی وبلاگ نویسان علی الخصوص وبلاگنویسان گروه همسفران شعبه آكادمی تبریك گفته خدمت در كنار شما عزیزان باعث افتخار است.
همسفر سپیده یکشنبه 10 مرداد 1395 13:06
با سلام ،
سرکار خانم زری ضمن تبریک این هفته به شما و همه خدمتگزاران در سایت کنگره 60، از زحمات صادقانه و تاثیرگذار شما در وبلاگ همسفران بسیار تا بسیار سپاسگزارم.
با احترام ، همسفر سپیده
همسفر فخری یکشنبه 10 مرداد 1395 08:56
خانم زری از زحمات صادقانتون سپاسگزارم.هفته سایت بر تمامی خدمتگزاران سایت کنگره60 مبارک
همسفر نرگس شنبه 9 مرداد 1395 00:29
این هفته را به خدمتگزاران سایت،بویژه خانم زری و خانم رهرا که خالصانه خدمت می کنند،تبریک میگویم.
همسفرمریم شعبه قزوین جمعه 8 مرداد 1395 23:55
سلام وخدا قوت خانم زری مطالب جلستون پرباربود پیروز باشید
فریده جمعه 8 مرداد 1395 18:56
با سلام و خدا قوت و تبریک این هفته بر تمامی خدمتگذاران سایت کنگره و وبلاگ آکادمی و تشکر فراوان از خانم زری و خانم زهرا امیدوارم در خدمتگذاری مستدام باشید.
همسفر ندا پنجشنبه 7 مرداد 1395 13:41
با تبریک این هفته عزیز بر تمامی خدمتگزاران سایت کنگره و وبلاگ آکادمی و تشکر فراوان از همسفران خانم زری و خانم زهرا که بسیار متعهدانه در این بخش خدمت میکنند.
وب آتیه سبز : سید مصطفی پنجشنبه 7 مرداد 1395 12:37
هفته سایت را خدمت بنیان کنگره 60 جناب آقای مهندس دژاکام و تمامی وبلاگ نویسان کنگره 60به ویژه نویسندگان وبلاگ نمایندگی آکادمی؛ تبریک و شادباش عرض می نماییم.همسفر عزت پنجشنبه 7 مرداد 1395 12:22
زری عزیز دخترگلم این هفته را به تو عزیز وسایر دوستان فعال در سایت را به همگی تبریک عرض میکنم امیدوارم آقای مهندس بزرگوار ازتو بابت این خدمت راضی باشند ۰ که رضایت ایشان شامل رضایت خداوند هم میشود که برکت آن در زندگیتان مشهود خواهد بود۰ آمین
وفا پنجشنبه 7 مرداد 1395 11:53
خانم زری عزیز؛ فعالیت های بی نظیر شما در وبلاگ آکادمی، و اخلاص و حسن نیت شما در عمل، محسوس و قابل درک می باشد.
از خداوند متعال؛ برای بنیان کنگره 60 و خانواده محترم ایشان، که به خدمت گزاران، در این مسیر الهی، فرصت خدمت گذاری داده اند سپاسگزارم و خواهان سلامتی و موفقیت این عزیزان می باشم.
همسفر رقیه(بهشهر) پنجشنبه 7 مرداد 1395 11:11
سلام،
خدا قوت خدمت استاد محترم ، بسیار عالی بود.موفق باشید
همسفر بنفشه پنجشنبه 7 مرداد 1395 10:15
خانم زری عزیز
. این هفته را خدمت شما و دوستان فعال در وبلاگ تبریک می گویم. قدردان زحمات خالصانه شما هستم و برایتان سلامتی و آرامش را آرزوم دارم.
همسفر زهرا پنجشنبه 7 مرداد 1395 08:50
خانم زری عزیز،بسیار مطالب عالی رو بیان کردید،براتون آرزوی بهترین ها رو دارم.
همسفر ندا پنجشنبه 7 مرداد 1395 08:04
با تبریک این هفته عزیز بر تمامی خدمتگزاران سایت کنگره و وبلاگ آکادمی و تشکر فراوان از همسفران خانم زری و خانم زهرا که بسیار متعهدانه در این بخش خدمت میکنند.
مسافر امید پنجشنبه 7 مرداد 1395 07:43
به نام قدرت مطلق
حضور محترم شما و همه هم‌سفران عزیز
و این‌که در طول همه‌ی این سال‌ها در کنارم بودی و بابت این حضور سپاس‌گزارم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو